17
Lip

PRAWO JAZDY ZA ALIMENTY – PRZYPIS

Ostatnio pisałam o alternatywnym sposobie dochodzenia roszczeń alimentacyjnych. Przyznałm tez, że nie wiem, jaka jest skuteczność tej metody. Dziś znalazłam odpowiedź w gazecie. Zainteresowani mogą znaleźć informacje tu. Jedynm słowem nie ma się z czego cieszyć.

Jednocześnie ogłaszam przerwę wakacyjną na blogu (nie znaczy to niestety, że mam aż tak długi urlop, ale muszę przygotować kancelarię na mój wyjazd, żeby wszystko działało tak, jak należy, mimo mojej nieobecności).

Wszystkim czytelnikom życzę udanego wypoczynku i zapraszam na bloga od września.

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

ben Lipiec 17, 2012 o 17:55

W takim razie miłego wypoczynku i do przeczytania we wrześniu 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Swaczyna Lipiec 17, 2012 o 19:01

Dziękuję, do “przeczytania” :-).

Odpowiedz

asas Lipiec 24, 2012 o 07:34

🙂

Odpowiedz

tadeusz Październik 10, 2014 o 23:51

zatrzymywanie prawka zawodowcą to totalny bezsens,takowy koleś ma na wszystko wyj…… i nie ma mozliwosci płacenia alimętów BRAK PRACY-BRAK DOCHODU I BRAK MOŻLIWOŚCI WSZELKIEJ PŁATNOŚCI!!!!!!!!!Jestem przykładem takowej syt. mój pracodawca ztrąca mi z wypłaty nie odprowadzał do komornika,a mi zatrzymano prawko? total bezsens!!!!(opieszałość komornicza)!i kto mi poeiw jak rozwiązać ten problem???ja już sie nie nadaje do innej pracy,a jeżdić nie moge!???

Odpowiedz

Agnieszka Swaczyna Październik 11, 2014 o 11:34

Ewidentnie jest Panu potrzebna pomoc prawna. Nie udzielam tu porad w indywidualnych sprawach, więc mogę jedynie polecić Panu wizytę u adwokata, który zna się na takich sprawach.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem swaczyna@kancelariaswaczyna.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: