17
lip

PRAWO JAZDY ZA ALIMENTY – PRZYPIS

Ostatnio pisałam o alternatywnym sposobie dochodzenia roszczeń alimentacyjnych. Przyznałm tez, że nie wiem, jaka jest skuteczność tej metody. Dziś znalazłam odpowiedź w gazecie. Zainteresowani mogą znaleźć informacje tu. Jedynm słowem nie ma się z czego cieszyć.

Jednocześnie ogłaszam przerwę wakacyjną na blogu (nie znaczy to niestety, że mam aż tak długi urlop, ale muszę przygotować kancelarię na mój wyjazd, żeby wszystko działało tak, jak należy, mimo mojej nieobecności).

Wszystkim czytelnikom życzę udanego wypoczynku i zapraszam na bloga od września.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  ben 17 lipca, 2012 o 17:55

  W takim razie miłego wypoczynku i do przeczytania we wrześniu 🙂

  Odpowiedz

  Agnieszka Swaczyna 17 lipca, 2012 o 19:01

  Dziękuję, do „przeczytania” :-).

  Odpowiedz

  asas 24 lipca, 2012 o 07:34

  🙂

  Odpowiedz

  tadeusz 10 października, 2014 o 23:51

  zatrzymywanie prawka zawodowcą to totalny bezsens,takowy koleś ma na wszystko wyj…… i nie ma mozliwosci płacenia alimętów BRAK PRACY-BRAK DOCHODU I BRAK MOŻLIWOŚCI WSZELKIEJ PŁATNOŚCI!!!!!!!!!Jestem przykładem takowej syt. mój pracodawca ztrąca mi z wypłaty nie odprowadzał do komornika,a mi zatrzymano prawko? total bezsens!!!!(opieszałość komornicza)!i kto mi poeiw jak rozwiązać ten problem???ja już sie nie nadaje do innej pracy,a jeżdić nie moge!???

  Odpowiedz

  Agnieszka Swaczyna 11 października, 2014 o 11:34

  Ewidentnie jest Panu potrzebna pomoc prawna. Nie udzielam tu porad w indywidualnych sprawach, więc mogę jedynie polecić Panu wizytę u adwokata, który zna się na takich sprawach.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Agnieszka Swaczyna Kancelaria Adwokacka w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: