O mnie

Zawsze lubiłam robić „coś więcej”. Jako dziecko, oprócz zwykłej szkoły, uczęszczałam też do szkoły muzycznej. Tak było i w podstawówce i w liceum. Na pierwszym roku studiów prawniczych uzyskałam tytuł skrzypka instrumentalisty.

Po ukończeniu szkoły muzycznej nie wyobrażałam sobie, że ograniczę się tylko do prawa. Na drugim roku studiów prowadziłam rytmikę w przedszkolu. Wbrew pozorom było to zajęcie wykańczające fizycznie i psychicznie (jak w chińskim przekleństwie: obyś cudze dzieci uczył!) – od tego czasu mam duży szacunek do pracy nauczycieli :-).

Po roku „luzu” przypadek sprawił, że z pasją rzuciłam się w nowe doświadczenie – grę na fortepianie i … kieliszkach (!)  w prawdziwym teatrze! Przed zawodowym „ustatkowaniem się” (od 2003 r. jestem adwokatem) zdążyłam jeszcze pracować w dziale eksportu dużej firmy.

Nadal staram się nie ograniczać do pracy zawodowej. Przez prawie 3 lata byłam wolontariuszem w Ośrodku Adopcyjnym Stowarzyszenia “Pro Familia“. Jestem także mediatorem rodzinnym i cywilnym. Z tej mojej potrzeby robienia “czegoś więcej” założyłam dwa blogi. Mam nadzieję, że prowadzenie bloga jest nie tylko przyjemnością dla mnie, ale też źródłem informacji dla Ciebie czytelniku. Jeżeli uważasz, że powinnam poruszyć jakiś temat, proszę, zostaw komentarz pod wpisem lub skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce “Kontakt”. Jeżeli chcesz uzyskać ode mnie poradę w swojej sprawie, napisz – mailem zwrotnym prześlę wycenę porady.